״כבר התחלתי לחשב איזה אורתופד הולך לנתח אותי״

פגשתי את עידן כשנראיתי כמו סימן שאלה... כולכם בטח מכירים את זה...אתה מנסה לקום מהמיטה ומבין שהכל כל כך כואב שקשה לנשום. דבר ראשון לקחתי אתופן... קניתי ארקוקסיה להמשך וזריקות וולטארן.....וכבר התחלתי לחשב מה אני הולך לעשות, ואיזה…

פגשתי את עידן כשנראיתי כמו סימן שאלה… כולכם בטח מכירים את זה…אתה מנסה לקום מהמיטה ומבין שהכל כל כך כואב שקשה לנשום. דבר ראשון לקחתי אתופן… קניתי ארקוקסיה להמשך וזריקות וולטארן…..וכבר התחלתי לחשב מה אני הולך לעשות, ואיזה אורתופד הולך לנתח אותי…ככה זה כשאתה רופא, הכל מאד ברור ומדעי וקשרים ברוך השם לא חסר… ואז,דיברתי עם חבר ליחידה בצבא שהוא גם אחד מאנשי הסגל לרפואה סינית באוניברסיטת תל אביב…וככה הגעתי לעידן.
כבר באותו הערב עידן קיבל אותי לטיפול… הסברתי לו שאני ממש לא מאמין בכל העניין הזה של רפואה סינית, אבל קראתי כמה מחקרים טובים על זה ולכן החלטתי לנסות… אחרי שעה וחצי כבר עמדתי על הרגליים!
מאז…אני עדיין לא מאמין…אבל זה לא קשור לאמונה…זה עובד.
עידן מקצועי וסבלני, ומתעקש להסביר גם את ההגיון וגם את מה שלא תמיד הגיוני השילוב של המקצועיות והיושר בעבודה שלו מרשים אותי כל פעם מחדש
תודה עידן!

 

MD דר' דני הדס, סגן מנהל הקרדיולוגית ילדים, בית חולים אסף הרופא

״אנחנו ממליצים עליך בכל פה לחברינו״

עידן היקר, רוצה להודות לך מעומק ליבי על העזרה הרבה שאתה מגיש למשפחתי כאשר מי מאתנו סובל מכאבי גב. מקצועיותך, כשרונך ונועם הליכותיך הפכו אותך למטפל היקר שלנו ואנחנו ממליצים עליך בכל פה לחברינו.
ד"ר יעל פוליטי, מומחית לרפואת עור

״עידן מטפל מקסים, אמפתי ומקצוען מהמעלה הראשונה״

לפני כשלושה חודשים סבלתי מדלקת חמורה בשרירי הגב התחתון כתוצאה מאימון. סבלתי מכאבים בלתי נסבלים, חוסר יכולת לישון ולזוז למעט מטרים בודדים וגם זאת תוך כדי שימוש במקל הליכה. כל הטיפולים הקונבנציונאלים שכללו שלל זריקות וכדורים לא ממש עזרו…
לפני כשלושה חודשים סבלתי מדלקת חמורה בשרירי הגב התחתון כתוצאה מאימון.
סבלתי מכאבים בלתי נסבלים, חוסר יכולת לישון ולזוז למעט מטרים בודדים וגם זאת תוך כדי שימוש במקל הליכה. כל הטיפולים הקונבנציונאלים שכללו שלל זריקות וכדורים לא ממש עזרו ופנתי לטיפול פיזיותרפיה במדלידר רעננה. הכאבים היו כלכך עזים במגע שהמטפל לא יכל כלכך לעזור לי ולכן הוא המליץ לי לנסות דיקור אצל עידן. מעולם לא טופלתי בדיקור כך שלא ידעתי למה לצפות. התחלנו סדרה של טיפולים כשכבר אחרי הטיפול השני הכאבים פחתו וחזרתי ללכת מטרים ספורים ללא מקל. עידן התגלה כמטפל מקסים, אמפתי ומקצוען מהמעלה הראשונה. הרגשתי שיפור משמעותי בין טיפול לטיפול כשלאחר שבועיים חזרתי ללכת רגיל לגמרי ואף לישון כשלאחר שלושה שבועות חזרתי להתאמן.
כולי הערכה רבה לעידן על הטיפול המסור והמקצועי.
דורון הופמן

״כבר לאחר הטיפול הראשון הרגשתי הקלה רבה״

בתור רופאת משפחה אני מבלה שעות ארוכות מול המחשב, דבר התורם להצטברות של מתח רב באיזור הצוואר והכתפיים וכמובן גם לכאבים ממושכים. לאחרי שסבלתי מכאבי צוואר חודשים ארוכים החלטתי לנסות טיפול ברפואה אלטרנטיבית, שכן בתחום הכאב אין לרפואה…

בתור רופאת משפחה אני מבלה שעות ארוכות מול המחשב, דבר התורם להצטברות של מתח רב באיזור הצוואר והכתפיים וכמובן גם לכאבים ממושכים. לאחרי שסבלתי מכאבי צוואר חודשים ארוכים החלטתי לנסות טיפול ברפואה אלטרנטיבית, שכן בתחום הכאב אין לרפואה המודרנית הרבה מה להציע חוץ מכדורים המטפלים לרוב רק בסימפטומים. ניסיתי מספר מטפלים ושיטות כמו שיאצו ונטורופטיה אך המצב לא השתפר.

הגעתי לעידן עם שרירים תפוסים וכואבים בצוואר אשר גם הגבילו את טווח התנועה הטבעי. עידן היה קשוב ומקצועי, הוא ניסה לאתר ולטפל בשורש הבעיה ולא רק בתופעות הנלוות. אכן, כבר לאחר הטיפול הראשון הרגשתי הקלה רבה וטווח התנועה של צווארי גדל. לאחר מספר טיפולים נוספים אני מרגישה הרבה יותר טוב, השרירים כבר לא תפוסים וכמעט ואין תחושת כאב במהלך הפעילות היומיומית שלי.

אני ממליצה בחום על עידן לוי לכל מי שסובל מכאבים כרוניים, כאבי שרירים ובעיות דומות.

ד"ר גרישפון

ד"ר גרישפון, רופאת משפחה

״אני ממליצה למי ששואל אותי איך קרה הפלא, לפגוש אותך, להפחית כאבים ולהבריא״

לעידן היקר הגעתי אליך עם פריצה בשני דיסקים . אני מרצה באוניברסיטה והחיים האקדמיים שלי נעצרו. לא הייתה לי אפשרות לשבת מול מחשב, לעמוד בהרצאה בכיתה ולתפקד בחיי היום יום. אתה הצלחת במקצועיות נדירה לטפל בי ולהחזיר אותי…

לעידן היקר

הגעתי אליך עם פריצה בשני דיסקים .

אני מרצה באוניברסיטה והחיים האקדמיים שלי נעצרו. לא הייתה לי אפשרות לשבת מול מחשב, לעמוד בהרצאה בכיתה ולתפקד בחיי היום יום. אתה הצלחת במקצועיות נדירה לטפל בי ולהחזיר אותי לפעילות מלאה.

אני ממליצה למי ששואל אותי איך קרה הפלא ,שחזרתי לתפקוד מלא, לפגוש אות, להפחית כאבים ולהבריא.

תודה מקרב לב,

בהערכה רבה.

ד"ר אתי אורנן

״הכאבים פחתו, התפקוד השתפר מאד ואני כבר הולכת ללא הליכון ואפילו ללא מקל הליכה״

בדרך כלל, הדברים הגרועים קורים לנו בפתאומיות – ורק הדברים הטובים זוחלים אלינו באיטיות. כמי שמשתייכת לכלל, זה קרה גם  לי. לפני שנתיים וחצי התחילו כאבים קשים באגן הירכיים. בהתחלה אובחנה  בורסיטיס, אבל גם אחרי שהדלקת נרפאה הכאבים…

בדרך כלל, הדברים הגרועים קורים לנו בפתאומיות – ורק הדברים הטובים זוחלים אלינו באיטיות.

כמי שמשתייכת לכלל, זה קרה גם  לי. לפני שנתיים וחצי התחילו כאבים קשים באגן הירכיים. בהתחלה אובחנה  בורסיטיס, אבל גם אחרי שהדלקת נרפאה הכאבים המשיכו ואף התחזקו.

נבדקתי אצל רופאים אורתופדיים, עשיתי פיזיותרפיה, הידרותרפיה, אקופונקטורה, טיפולי כאב, זריקות אפידורליות – ניסיתי הכול, דרך קופ"ח וגם ברפואה פרטית, ללא שום תוצאות. לא יכולתי אפילו לעלות על המדרכה ללא תמיכה.

לפני חצי שנה חברה המליצה לי על עידן וסיפרה בהתלהבות שאותה הוא הציל מניתוח מתוכנן בעמוד השדרה. פניתי אליו והתחלתי לקבל טיפול שוטף. זה דרש זמן משום שמצבי היה מאד ירוד, אבל זה הועיל מאד. העובדה שעידן בעל ידע רב בפיזיותרפיה וגם מומחה באקופונקטורה חשובה ביותר. קיבלתי גם הסברים מעמיקים על הטיפול שהוא העניק לי. הכאבים פחתו, התפקוד השתפר מאד ואני כבר הולכת ללא הליכון ואפילו ללא מקל הליכה.

אם אתם מתקשים בתפקוד היומי או אם אתם סובלים מכאבים, אני ממליצה לכם בחום להיעזר בו: מקצועי מאד, מעמיק , נעזר בשיטות מיוחדות והכי חשוב: עוזר לכם להבריא ולתפקד שוב. בהצלחה!

ק. שורץ

״כבר מהטיפול הראשון הרגשתי הקלה ואחרי מספר טיפולים הכאבים נעלמו כליל״

הגעתי לעידן בעקבות כאבים בגב התחתון ובעצם הזנב שנמשכו מספר חודשים והחמירו עם הזמן. מבחינה רפואית לא היה לזה בסיס וגם הצילום וגם תוצאות בדיקת הסיטי לא הראו שום דבר חריג אך הכאבים המשיכו. כבר מהטיפול הראשון הרגשתי…

הגעתי לעידן בעקבות כאבים בגב התחתון ובעצם הזנב שנמשכו מספר חודשים והחמירו עם הזמן.

מבחינה רפואית לא היה לזה בסיס וגם הצילום וגם תוצאות בדיקת הסיטי לא הראו שום דבר חריג אך הכאבים המשיכו.

כבר מהטיפול הראשון הרגשתי הקלה ואחרי מספר טיפולים הכאבים נעלמו כליל. אך, בעקבות העבודה שלי שכוללת הרבה ישבה ונסיעות תכופות לחו"ל והכאבים חזרו (עידן הזהיר אותי על כך מראש שיכולה להיות נסיגה זמנית במהלך הטיפול כל עוד לא הושלם) ונדרשו מספר מפגשים נוספים כדי לייצב אותי.

בכל טיפול עידן הקדיש לי את מלוא תשומת הלב עם המון אכפתיות ודאגה שנמשכה גם בין הטיפולים. הוא שילב עם הדיקור גם הרבה שיחות והתנסויות בישיבה ויציבה נכונה שהועילו מאוד לטיפול כמו גם התייחסות רצינית לכל תלונה אחרת שבאתי איתה וצורת התזונה שלי.

משך הטיפול היה מספר חודשים (כ-10 טיפולים) והיום אני מרגישה טוב מאוד ומקווה שלא אזדקק לטיפול נוסף אך במידה וכן אדע למי לפנות 🙂

אלונה סטבנס, בת 29

״עידן, אתה משנה לאנשים את החיים.״

שמי לאה קציר, בת 48. מאז שאני זוכרת את עצמי סבלתי מכאבים בחוליות הצוואר בתוספת של בחילות. כל נסיעה באוטובוס הייתה בשבילי סיוט מתמשך, אפילו רק הריח של מנוע דלוק עשה לי לא טוב. לא יכלתי להסתכל אחורה,…

שמי לאה קציר, בת 48.

מאז שאני זוכרת את עצמי סבלתי מכאבים בחוליות הצוואר בתוספת של בחילות.

כל נסיעה באוטובוס הייתה בשבילי סיוט מתמשך, אפילו רק הריח של מנוע דלוק עשה לי לא טוב. לא יכלתי להסתכל אחורה, כמובן לא יכולתי לקרוא או אפילו להוריד את המבט וכל עצירה או תנועה חדה של האוטו גרמה לי לבחילות לכמה שעות.

ככה חייתי. לפני חצי שנה החלטתי לטפל בכאבי הגב ובפגישת אבחון, סיפרתי גם על הבחילות…. ואז המליצו לי טיפול בדיקור. ככה הכרתי את עידן.

פתאום אחרי כלום זמן הבחילות נעלמו, יצאתי לטיולי בית ספר עם הילדים שלי וכלום! הרגשתי מצויין. הרגשתי כל כך טוב ששכחחי מהבחילות בכלל, ואפילו התחלתי לקורא ולכתוב הודעות בטלפון בזמן הנסיעות (לא כנהגת)

לפעמים יש הפתעות בחיים, וכנראה שעידן הוא אחת מאלה, הגעתי בלי ניסיון קודם, בלי ציפיות וכל שבוע נדהמתי מהשינויים שהטיפול גרם עבורי.

לאה קציר

״היום אני הולכת ללא חשש ויושבת בעבודה בנוחות ללא כאבים בברך״

שלום, במשך כחמש שנים אני מוגבלת בגלל כאבי ברכיים. האורתופדים לא מצאו דבר, גם ניתוח אורטוסקופי לא הועיל, תרופות, פיזיותרפיה, מנוחה. כל גישה לא הועילה מעבר לכמה שעות. בעבר ניסיתי כמה סדרות של דיקור, הטיפולים עזרו חלקית ולא משמעותית. מזמן הפסקתי ללכת לחדר כושר. קשה היה לי…

שלום,
במשך כחמש שנים אני מוגבלת בגלל כאבי ברכיים. האורתופדים לא מצאו דבר, גם ניתוח אורטוסקופי לא הועיל, תרופות, פיזיותרפיה, מנוחה. כל גישה לא הועילה מעבר לכמה שעות.
בעבר ניסיתי כמה סדרות של דיקור, הטיפולים עזרו חלקית ולא משמעותית. מזמן הפסקתי ללכת לחדר כושר. קשה היה לי להתרכז בעבודה. ויתרתי על טיולי הליכה וטיולי אופנים.
השנה החלטתי לנסות שוב טיפול בשמים וארץ, אצל עידן לוי. אמרתי לעצמי שאין לי מה להפסיד מלבד כסף. לא ציפיתי להרבה מעבר להקלה זמנית. התישאול היה דומה לזה שנעשה על ידי אחרים, הטיפול שילב לחיצות ודיקור ולהפתעתי עזר.
תוך כמה שבועות חשתי הקלה ניכרת. היום אני הולכת ללא חשש, רוכבת על אופניים מבלי לסבול מכאבים במשך שבוע לאחר מכן, יושבת בעבודה בנוחות ללא כאבים בברך.
אני מקוה שההקלה תימשך ותאפשר לי לחיות עם כמה שפחות כאב ובאותה עת להיות פעילה בספורט עבודה וגינון,
בברכה, ורדה

ורדה

״כבר לאחר הטיפול הראשון הרגשתי הקלה בכאבים״

הגעתי לעידן עם כאבי גב תחתון שמנעו ממני פעולות פשוטות וכן כאבים קלים בבטן עליונה בעקבות כדורים נוגדי דלקת שנטלתי. הפגישה הראשונה כללה תשאול, אבחון וטיפול מקצועיים, גם בבעיות שלא עבורם הגעתי לטיפול. אני חייבת לציין, שכבר לאחר…

הגעתי לעידן עם כאבי גב תחתון שמנעו ממני פעולות פשוטות וכן כאבים קלים בבטן עליונה בעקבות כדורים נוגדי דלקת שנטלתי. הפגישה הראשונה כללה תשאול, אבחון וטיפול מקצועיים, גם בבעיות שלא עבורם הגעתי לטיפול. אני חייבת לציין, שכבר לאחר הטיפול הראשון הרגשתי הקלה בכאבים. תוך מספר טיפולים קצר כאבי הבטן חלפו ולאחר סדרה כוללת של כעשרה טיפולים גם כאבי הגב נעלמו. עידן למד ולומד את הרפואה הסינית כמו גם את המערבית והשילוב הזה, לדעתי, מביא אותו להבנה טובה יותר של הגוף ומכאוביו ובכך מאפשר לתת לו מזור 🙂

PhD ד"ר עינת פינקלשטיין

״שתמשיך לשנות לאנשים את החיים לטובה״

את המכתב הזה אני כותבת כהכרת תודה, אני מוריאל מריסול בת 43, מאז גיל ההתבגרות, לאחר שהייתי במצב בריאותי קשה , מונשמת ומורדמת , התחיל אצלי תהליך אוטויאמונית הכוללת כאבי פרקים, בעיות עור ותהליכי דלקת במערכות שונות. אני…

את המכתב הזה אני כותבת כהכרת תודה,

אני מוריאל מריסול בת 43, מאז גיל ההתבגרות, לאחר שהייתי במצב בריאותי קשה , מונשמת ומורדמת , התחיל אצלי תהליך אוטויאמונית הכוללת כאבי פרקים, בעיות עור ותהליכי דלקת במערכות שונות. אני אמא חד הורית לתאומים היום בני 11 וללא משפחה בארץ. בריאות זאת לא פריוילגיה בשביל אף אחד, אבל בשבילי זאת הבסיס לכל.
אני עובדת בתחום הסיעוד, מה שדורש ממני מאמץ פיזי 100% מהזמן. כשהגעתי אליכם בתחילת 2016 הרגשתי שאם אני לא מטפלת בעצמי, בקרוב אצטרך להיות בצד השני.
כאבי גב, ברכיים , כתפיים ,יריכיים…לא נתנו לי לשון, לנהוג, לתפקד בצורה רגילה לבין אדם בגילי, לא נדבר על להינות מהחיים.
אחרי שביקרתי אצל עשרות רופאים בתקווה למצאו אחד שיכל להאמין שכאב זה לא המצב הטבעי של הגוף , ואף אחד לא ידע לעזור הרבה מעבר ללרשום נוגדי דלקת, המלאכים התחילו להופיע בחיי. הרגשתי שאני נשברת שוב ואז החיים שמו לי מלאך בדרך. עידן לוי ,אחרי הטיפול הראשון הצטערתי שחיכיתי כל כך הרבה!!!

רק לראות את הדרך שהוא מתייחס אל המטופל, הרוגע שהוא משדר, הסבלנות והאהבה שאתם הוא עובד, דורשים הערצה. קשה להאמין שטיפול פשוט כמו הדיקור יכול לשפר את רמת הכאב בצורה כך דרמתית. עידן קשוב למטופל ,הוא לא רואה אותו כעוד שם ברשימה , הוא לא ניגש לעוד גב או רגל, הוא רואה את כל התמונה, ובעזרת הסתכלות הוליסתית מתייחס על החיים המלאים של האדם, לפני כמה חודשים הרגשתי שהגוף שלי פי שתיים הגיל הכרונולוגי שלי, היום אחריי חמישה טיפולים ,הכאבים שלי ירדו ל 30%, אני גם ישנה יותר טוב ורמת המתח שלי ירדה מאוד. אני מברכת את היום שהגעתי אליכם. עידן החזירי את האמונה שיש אפשרויות להיות יותר טוב ועל זה אני מברכת אותו.

תמשיך לשנות לאנשים את החיים לטובה.
אלף תודות מעומק ליבי

 

 

 

 

 

מוריאל מריסול בת 43

״הטיפולים הביאו להטבה משמעותית בכאבים, חזרה לפעילות תקינה והורדת רמת הלחץ והעקה״

אני מבקשת להמליץ על טיפולי דיקור סיני (אקופונקטורה) אצל עידן לוי, לכאבי גב , וצוואר. כאשר גברו כאבי הגב במשך הזמן כתוצאה מישיבה ממושכת מול המחשב ואופי הפעילות היומית, הגעתי לטיפולים אצל עידן, בעקבות כאבים כרוניים בכתפיים ובשכמות,…

אני מבקשת להמליץ על טיפולי דיקור סיני (אקופונקטורה) אצל עידן לוי, לכאבי גב , וצוואר.
כאשר גברו כאבי הגב במשך הזמן כתוצאה מישיבה ממושכת מול המחשב ואופי הפעילות היומית, הגעתי לטיפולים אצל עידן, בעקבות כאבים כרוניים בכתפיים ובשכמות, הקורנים לכיוון הידיים. מאחר והכאבים לא ממש חלפו לאחר טיפול קונבנציונלי עתיר תרופות או טיפולי פיזיותרפיה מוגבלים זמן .

לאחר שטופלתי בשיטת הדיקור הסיני ע"י עידן לוי , הטיפולים הביאו שיפור ניכר ברמת הכאב ושחרור האברים הכואבים . את יעילות הטיפול והשפעתו המיטיבה יכולתי לאמוד לעיתים בצורה מיידית וברורה. ועם הזמן פחת הכאב בצורה משמעותית , כמו גם שיפור היכולת הפיזית ותפקוד תקין ללא מועקה.

עם תחילת סדרת טיפולים הרצופה , עידן השולט היטב ברקע המדעי והמחקרי של האקופונקטורה, שואל ומתחקר ברגישות ואכפתיות כדי להעמיק את הבנת הרקע לבעיות ותחושות המטופל ורק אז ניגש לטיפול בתחילה בצורה הוליסטית, תוך התחשבות ובצורה דידקטית, עד לנקודה בא הטיפול מביא להטבה בכאב הפיזי וגם שיפור מהיבט נוסף שהינו הורדת רמת הסטרס כתוצאה מהכאבים .

איני מתיימרת להסביר כיצד פחתה רמת הכאב באופן משמעותי כל כך, האם כתוצאה מהשפעה מקומית או סיסטמית. האם כתוצאה משחרור חומרים אנטי דלקתיים או שחרור אנדורפינים בגוף, אך העובדות מעידות כי סדרת הטיפולים הביאה להטבה משמעותית בכאבים, חזרה לפעילות יומית תקינה וגם שיפור בהיבט מנטאלי שהינו הורדת רמת הלחץ והעקה (סטרס) והענקת אופטימיות לשליטה בכאב ובהתנהלות ביום יום.

מאז אני מקפידה להגיע מדי תקופה לטיפולי מניעה ותחזוקת הגבה , כדי למנוע את הופעת הסימפטומים והכאבים אשר הפריעו בעבר לתפקוד תקין.

ממליצה בחום על המטפל עידן לוי ועל גישתו בטיפולי הדיקור הסיני.

PHD ד"ר חן נגבה

יש לך שאלה?

השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

פנייתך התקבלה
נחזור אליך בהקדם!